SPRZEDAŻ, MONTAŻ I PROFESJONALNE DORADZTWO

OknaOla.pl

To stale rozwijającą się firmą z Tłuszcza z dużym doświadczeniem, zarówno w sprzedaży, jak i montażu.  Od 2003 roku działamy w branży budowlanej, skupiając produkty kilkunastu polskich producentów stolarki okiennej. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować bogatą ofertę okien, drzwi, podłóg, bram garażowych, rolet, parapetów, klamek i innych akcesoriów.

Stolarka otworowa to produkt o bardzo długim cyklu życia. Kupowany jest z zamiarem eksploatacji przez 30-40 lat, a jego wymiana wiąże się z poważnymi pracami remontowymi. Przy takiej inwestycji nie ma miejsca na błędy i poprawki. Należy wybrać raz a dobrze.

Jesteśmy jedną z pierwszych firm w naszym regionie oferującą ciepły montaż okien, który wykonany prawidłowo zapewnia ponad dwukrotnie większą szczelność okien, zwiększa komfort cieplny,  a także w dużym stopniu zmniejsza rachunki za energię.

Szanując czas i dbając o wygodę naszych Klientów, przygotowaliśmy pakiet sprawdzonych i pewnych produktów dla każdego, w pięknych formach, niepowtarzalnym wyglądzie i wysokich walorach funkcjonalnych i estetycznych. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo dużą gamę wzorów i kolorów drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, okien, bram garażowych, parapetów, paneli podłogowych, szeroki asortyment rolet i przesłon oraz klamek i okuć. Bezpłatnie przygotowujemy ofertę, wyceniamy oraz dostarczamy produkty do Klienta.

Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży, montażu i profesjonalnego doradztwa. Używamy wysokiej jakości materiałów budowlanych (kotwy, dyble, piany montażowe, taśmy paroszczelne i materiały wykończeniowe). Za naszym pośrednictwem można również dokonać zakupów na raty. Mamy nadzieję, że dołączą Państwo do grona naszych Klientów. 

Zapraszamy do Współpracy!

Na obecną chwile współpracujemy z firmami:

Logo firmy Akant Logo firmy DRE Logo firmy Forest Logo firmy Invado

Logo firmy KMT Logo firmy Nicewicz Logo firmy Normstahl Logo firmy POL-SKONE

Logo firmy PORTA Logo firmy Portos Logo firmy Vetrex Logo firmy Wiśniowski